Скитница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Скитница


 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Душа или Човек

Go down 
5 posters

Човек или Душа
1.Човек
Душа или Човек I_vote_lcap50%Душа или Човек I_vote_rcap
 50% [ 2 ]
2.Душа
Душа или Човек I_vote_lcap25%Душа или Човек I_vote_rcap
 25% [ 1 ]
3.Не знам!
Душа или Човек I_vote_lcap25%Душа или Човек I_vote_rcap
 25% [ 1 ]
Общо гласове : 4
 

АвторСъобщение
The Host
Човек
Човек
The Host


Брой мнения : 41
Join date : 25.09.2009

Душа или Човек Empty
ПисанеЗаглавие: Душа или Човек   Душа или Човек I_icon_minitimeСъб Окт 10, 2009 8:27 am

Е,какъв/а искате да бъдете?Човек или Душа?
Върнете се в началото Go down
https://the-host.bulgarianforum.net
Ian_fan
Човек
Човек
Ian_fan


Брой мнения : 62
Join date : 13.12.2009
Age : 28
Местожителство : София

Душа или Човек Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Душа или Човек   Душа или Човек I_icon_minitimeПон Яну 04, 2010 12:59 pm

Колкото и много да харесвам Скит, бих искала да си бъда човек, би било мн гадно да отнемам нечии тела, мисли, спомени, чувства, светове, минало...
Върнете се в началото Go down
vaska
Човек
Човек



Брой мнения : 10
Join date : 24.01.2010
Age : 30
Местожителство : burgas

Душа или Човек Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Душа или Човек   Душа или Човек I_icon_minitimeПон Яну 25, 2010 1:18 am

i az mislq taka Smile az lichno nqma da moga da ziveq kato parazit zavisima ot drugi vidove i nemislq che tova koeto pravqt doshite e pravilno Exclamation Exclamation
Върнете се в началото Go down
The Moon
Човек
Човек
The Moon


Брой мнения : 5
Join date : 13.10.2009

Душа или Човек Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Душа или Човек   Душа или Човек I_icon_minitimeНед Фев 07, 2010 5:24 am

Васка, кирилицата е задължителна.
Иначе на мен ми харесва повече душа. Човекът е толкова познат и еднообразен. Някакси имам нужда да съм нещо друго. Но не съм. Коко жалко!
Върнете се в началото Go down
Melanie**
Човек
Човек
Melanie**


Брой мнения : 37
Join date : 01.01.2010
Age : 27
Местожителство : Пловдив

Душа или Човек Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Душа или Човек   Душа или Човек I_icon_minitimeНед Фев 07, 2010 11:40 am

Не знам. Според мен наистина от една страна душите не правят добро като отнемат нечие тяло,душа,живот и т.н. но те са много по човечни от хората.Честни, откровени са и не си вредят. Според мен трябва да съществувт и хората и душите за да има баланс.Например за престоя си в пещерите Скит доста промени Иън.Отначало той за малко да я убие, а след това не позволяваше на никого да докосне контейнера в който се намираше.
Върнете се в началото Go down
Ian_fan
Човек
Човек
Ian_fan


Брой мнения : 62
Join date : 13.12.2009
Age : 28
Местожителство : София

Душа или Човек Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Душа или Човек   Душа или Човек I_icon_minitimeВто Фев 09, 2010 12:10 pm

Той просто си отвори очите за вътрешната красота на Скит, пренебрегвайки същността й, заразлика от повечето хора в пещерите. И това само доказва, че всеки човек би могъл да бъде добър колкото една душа, стига някой да прави същото за този човек.
Върнете се в началото Go down
vaska
Човек
Човек



Брой мнения : 10
Join date : 24.01.2010
Age : 30
Местожителство : burgas

Душа или Човек Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Душа или Човек   Душа или Човек I_icon_minitimeПет Фев 12, 2010 2:06 am

The Moon написа:
Васка, кирилицата е задължителна.
Иначе на мен ми харесва повече душа. Човекът е толкова познат и еднообразен. Някакси имам нужда да съм нещо друго. Но не съм. Коко жалко!

сажелявам Embarassed
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Душа или Човек Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Душа или Човек   Душа или Човек I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Душа или Човек
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Скитница :: Душите завладяха Земята и... :: The Host-
Идете на: