Скитница
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Скитница


 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 The Host(Скитница)

Go down 
АвторСъобщение
The Host
Човек
Човек
The Host


Брой мнения : 41
Join date : 25.09.2009

The Host(Скитница) Empty
ПисанеЗаглавие: The Host(Скитница)   The Host(Скитница) I_icon_minitimeСря Окт 14, 2009 12:11 pm

Резюме

Скитница е научнофантастичен роман, философски трилър, чието действие се развива в близкото бъдеще на планетата Земя, която е завладяна от чуждоземци паразити. Те се настаняват в телата на хората, като унищожават техните личности. Един човек обаче оказа съпротива – това е Мелани Страйдър, момичето, което продължава да живее като глас в главата, която вече е обща за нея и за чуждоземната душа, наречена Скитница. Мелани успява да убеди Скитницата да тръгне през пустинята, където любимият й Джаред и брат й Джейми се укриват в подземни пещери с други оцелели човеци. Когато тялото гостоприемник на Мелани и душата на извънземната Скитница се срещат с любимия на Мелани, Скитницата се влюбва в него и решава да остане при хората. Оформя се любовен триъгълник с две страни – две момичета в едно тяло. Скитница е разказ за любовта и избора, но също и за получовешки същества. (“Аз рядко пиша само за хора”, казва Ст. Майър. “Хора можеш да срещнеш навсякъде.”) Това е любовен романс за опитите на Скитница да намери мястото си сред човеците, макар и сама, различна и необичана.

ПП:Скоро ще добавя инфо за героите.
Върнете се в началото Go down
https://the-host.bulgarianforum.net
 
The Host(Скитница)
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Това съм аз(The Host)
» The Host на български
» The Host Movie

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Скитница :: Душите завладяха Земята и... :: The Host-
Идете на: